Tek Katlı Prefabrik Ev

Tek Katlı Prefabrik Ev

21 Şubat

Tüm dünyadaki mimari trendleri, yapı yönetmeliklerini ve müşteri fikirlerini dikkate alan firmamız prefabrik tek katlı konutlarda standart projeler oluşturduğu gibi müşteri odaklı çalışmasıyla isteğe bağlı projeler de hazırlamaktadır. 

Prefabrik konutlar sadece bir ev değil, modern, teknolojik, sağlıklı bir yaşam biçimidir. Üstün teknoloji ile üretilen prefabrik yapılarımız uzun ömürleri, düşük bakım maliyetleri, ekonomik olmaları nedeniyle tercih edilmektedir. Gerek kişiye özgü butik çalışmalarımızla gerekse toplu konut projelerimizle yurtiçi ve yurtdışında çalışmalarımızı yürütmekteyiz.
Vizyonumuz sadece yapı üretmek değil yeni bir yaşam biçimi sunmaktır.


PREFABRIK EVLERIN AVANTAJLARI

·       Prefabrik evler esnek ve hafif yapılardır, depreme ve her türlü doğa koşullarına dayanaklıdır.

·       Prefabrik evlerde Kurulacak bölgenin iklim özelliklerine bağlı olarak gerekli statik hesaplar ve ısı yalıtım hesapları yapılmaktadır.

·       Prefabrik evlerde Mimari olarak istenilen özelliklerde tasarım yapılabilir.

·       Prefabrik evlerde Bina maliyetleri betonarme ve diğer yapılara göre daha ekonomiktir.

·       Prefabrik evlerde İmalat ve montaj süresi kısadır.

·       Prefabrik evlerde Bakım maliyetleri düşüktür .

·       Prefabrik evler istediğiniz zaman sökülüp taşınabilir.

·       Prefabrik evlerde kullanılan cephe kaplama malzemesi fibercement a1 sınıfı yanmaz, sudan etkilenmez, insan ve çevreye zararlı hiçbir madde bulundurmaz. Cephe kaplamalarında isteğe bağlı, ahşap desenli, taş, ve tuğla dokulu dekoratif uygulamalar yapılabilmektedir.

·       Prefabrik evlerde kullanılan çelik konstriksiyon st 52 yüksek yoğunluklu galvanize çelikten kaynaksız olarak üretilmektedir.

·       Prefabrik evlerde satış sonrası servis ve garanti mevcuttur.


Yorum Ekle